בניית אתרי פירמיום בעיצוב אישי
חנויות ווקומרס מעוצבות אישית בדגש על חווית משתמש
פתרונות קוד בעזרת תוספי קרוקובלוק

jet engine

התוספים של #jet נכנסו לחיינו בלי אזהרה וכבר שינו את עולם האתרים בן רגע. לעומת זאת, רוב הלקוחות/ בעלי העסקים שבונים אתר, עדיין לא מכירים מה זה תוספי #jet ואיך זה יכול לעזור לכם לחסוך עשרות אלפי שקלים. 

מה זה התוספים האלו? (הגדרה בסיסית מאוד)

תוספי jet של חברת crocoblock נכנסו לחיינו בשנת 2017.
התוספים מאפשרים לבוני האתרים להוסיף תוכן דינאמי כמו טפסים מותאמים אישית, נראות דינאמית ועוד ללא צורך בתכנות וקוד. בנוסף, לתוספים יש פיצ’רים כל כך מגניבים, שכל אתר חייב שיהיה לו לפחות אחד מהם! (והם מתאימים לכולם)

אז מה יש לנו כאן?

JetEngine

Jet Engine הוא התוסף הראשי של תוספי crocoblock והוא מאפשר תוכן דינאמי ברמה מטורפת! (מיועד בעיקר לאתרים מורכבים במו בלוגים, פורטלים וחנויות מורכבות) קבלו דוגמא: 

אתר נשירת שיער הוא אתר שמחולק בכל התוכן שלו לנשים וגברים (בנפרד). כל התוכן שלו בנוי בתוכן דינאמי, לצורך הדוגמא נביא לכם את התוכן הדינאמי של הסוכנים:

שימו לב שהתווספו ללוח הבקרה: גברים, נשים, הטבות, ויטמינים וסוכנים.

ככה ניראת המערכת שבנינו לאתר. מזינים הכל בבק (במערכת של הוורדפרס) והכל עובר באופן דינאמי לפרונט

ככה נראה דף סוכן. בעצם כל מה שממלאים בחלק הקודם, משתנה ומופיע ישר בפרונט.

מחפשים לבנות אתר מנצח?

אני מזמינה אותך לשיחת אפיון ללא עלות והתחייבות, בה נוכל למקד את הצורך בבניית/ שיפוץ אתרך על מנת להגיע לתוצאה הכי טובה וממירה. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

jet engine

התוספים של #jet נכנסו לחיינו בלי אזהרה וכבר שינו את עולם האתרים בן רגע. לעומת זאת, רוב הלקוחות/ בעלי העסקים שבונים אתר, עדיין לא מכירים

קרא עוד »

אהבתם את המדריך שלנו? כתבו לנו את המייל שלכם ואנו נשלח לכם בכל פעם שיעלה משהו חדש ויעזור לכם לשפר את האתר שלכם לאתר מושלם.

*בהרשמתי לרשימת התפוצה אני מודע לכך שחברת viki design תשלח לי הודעות למייל. תמיד יש אפשרות להסיר את ההרשמה.