בניית אתרי פירמיום בעיצוב אישי
חנויות ווקומרס מעוצבות אישית בדגש על חווית משתמש
פתרונות קוד בעזרת תוספי קרוקובלוק

חנויות ואתרים מורכבים

חנויות שבנינו ועיצבנו, אתרים מורכבים בעלי מערכת jet engine המאפשרת דינאמיות באתר ובחנות.

דוד היקר פנה אלינו על מנת לבנות לו אתר מגניב ממש! הוא מוכר מוצרי פרימיום למטבח ולחצר, ובעצם מספק ללקוחותיו טלוויזיות מובנות אישית. תכלס? אפילו חבר שלי התפתה ורצה טלוויזיה כזאת 😉 

בתחילת העבודה קיבלנו אפיון מסודר, אך תוך כדי עבודה מצאנו אפשרויות חדשות לעיצוב דינאמי (שימו לב- בתוך עמוד הקטגוריות ודף המוצר ישנן גלריות דינאמיות- אשר נבנו עם jet engine ו dynamic field. בנינו לו מערכת פנימית, וכל דף המוצר הוא עם תוכן דינאמי. איך? תיכנסו למדריך שלנו ותבינו הכל. בינתיים, צירפנו לכם קצת מידע פה וסרטונים. 

שלומי פנה אלינו לאחר שבנה את האתר עם בונת אתרים אך לא קיבל את הצרכים שלהם ציפה. האתר של שלומי הוא אתר פורטל, המבוסס על קבוצת פייסבוק גדולה ומטרתה לעזור לאנשים שסובלים מנשירת שיער, נשים וגברים כאחד. הצורך הגדול של האתר היה תוכן דינאמי, אפשרות ליצור דפי מומחים (שאיתם הוא עובד בשיתוף פעולה), פוסטים שונים לגברים ולנשים ועוד אלמנטים דינאמיים חשובים. 

בתחילת העבודה קיבלנו מהלקוח רשימת תיקונים שחשובה לו, התחלנו בתיקונים וגילינו את הצרכים בתוכן הדינאמי. כך יצרנו לו פלטפורמה חדשה בתוך הוורדפרס.  איך? תיכנסו למדריך שלנו ותבינו הכל. בינתיים, צירפנו לכם קצת מידע פה וסרטונים. 

בתמונה ניתן לראות תוכן דינמי שהוספנו באתר: 

פוסטים גברים

פוסטים נשים 

הטבות לחברי/ות האתר (עם קטגוריה- גברים או נשים) 

ויטמינים (לנשים או גברים) 

וסוכנים- מומחים בתחום בשת”פ. 

 

האתר בנוי לשני מינים בנפרד- גברים ונשים. באתר הנשים יש את כל התוכן הדינאמי של הנשים וכנ”ל בגברים. בעזרת התוכן הדינאמי ושימוש בjet engine, post type ו taxonimies, הצלחנו ליצור התאמה לכל מגדר ולכל מין.